Bedrijfsleiding


Ralf Marohn, Bedrijfsdirecteur

Ralf Marohn, Bedrijfsdirecteur

rmarohn@kuhlmannkueche.de

Buitendienst/ Verkoop


Christian Reupke, Verkoopmanagement

Christian Reupke, Verkoopmanagement

creupke@kuhlmannkueche.de

Phone: +49 (0) 5732/9816140

Mobile: +49 (0)151-40480636

Hilmar Baller-Feudell, Verkoopmedewerker binnenland

Hilmar Baller-Feudell, Verkoopmedewerker binnenland

hbfeudell@kuhlmannkueche.de

Mobile: +49 (0)177/2870941

Karl Böhm, Verkoopmedewerker binnenland

Karl Böhm, Verkoopmedewerker binnenland

kboehm@kuhlmannkueche.de

Mobile: +49 (0)175/1883301

Marcel Slojewski, Verkoopmedewerker binnenland

Marcel Slojewski, Verkoopmedewerker binnenland

mslojewski@kuhlmannkueche.de

Mobile: +49 (0)151/40490636

Matthias Klostermann, Verkoopmedewerker binnenland

Matthias Klostermann, Verkoopmedewerker binnenland

mklostermann@kuhlmannkueche.de

Mobile: +49 (0)151/11746014

Marco Wege, Verkoopmedewerker binnenland

Marco Wege, Verkoopmedewerker binnenland

mwege@kuhlmannkueche.de

Mobile: +49 (0)170/8580900

Barry Abrahams, Verkoopvertegenwoordiger Engeland

Barry Abrahams, Verkoopvertegenwoordiger Engeland

barry@arl.group

Gerry Gallagher, Verkoopvertegenwoordiger Engeland

Gerry Gallagher, Verkoopvertegenwoordiger Engeland

ggallagher@kuhlmannkueche.de

René Pesce, Verkoopvertegenwoordiger Frankrijk

René Pesce, Verkoopvertegenwoordiger Frankrijk

rpesce@kuhlmannkueche.de

Erwin Lesscher, Verkoopvertegenwoordiger Nederland

Erwin Lesscher, Verkoopvertegenwoordiger Nederland

elesscher@kuhlmannkueche.de

Francois Meier, Verkoopvertegenwoordiger België

Francois Meier, Verkoopvertegenwoordiger België

fmeier@kuhlmannkueche.de

Rouven Zick, Key Account Manager Internationaal

Rouven Zick, Key Account Manager Internationaal

rzick@kuhlmannkueche.de

Stefan Kräutli, Verkoopvertegenwoordiger Zwitserland

Stefan Kräutli, Verkoopvertegenwoordiger Zwitserland

skraeutli@kuhlmannkueche.de

Henryk Grabarczyk, Vertegenwoordiger Polen

Henryk Grabarczyk, Vertegenwoordiger Polen

hgkuhlmann@wp.pl

Ewa Wirkus, Vertegenwoordigster Polen

Ewa Wirkus, Vertegenwoordigster Polen

hgkuhlmann@wp.pl

Ontvang


Gisela Schürmann, Ontvang

Gisela Schürmann, Ontvang

info@kuhlmannkueche.de

Phone: +49 (0)5732-9816-0

Binnendienst


Jens Urban, Verkoopmanagement binnendienst

Jens Urban, Verkoopmanagement binnendienst

jurban@kuhlmannkueche.de

Heike Bock, Verwerking

Heike Bock, Verwerking

hbock@kuhlmannkueche.de

Irina Ebel, Verwerking

Irina Ebel, Verwerking

iebel@kuhlmannkueche.de

Carmen Eichler, Service

Carmen Eichler, Service

ceichler@kuhlmannkueche.de

Nadja Kreimer, Klantendienst

Nadja Kreimer, Klantendienst

nkreimer@kuhlmannkueche.de

Elke Piecha, Verwerking

Elke Piecha, Verwerking

epiecha@kuhlmannkueche.de

Janine van Dijk, Klantendienst

Janine van Dijk, Klantendienst

jdijk@kuhlmannkueche.de

Raimund Willner, Verwerking

Raimund Willner, Verwerking

rwillner@kuhlmannkueche.de

Jörg Bednarz, Verwerking

Jörg Bednarz, Verwerking

jbednarz@kuhlmannkueche.de

Verzending


Ute Bockermann, Verzendingsmanagement

Ute Bockermann, Verzendingsmanagement

ubockermann@kuhlmannkueche.de

Boekhouding


Ralph Lübke, Hoofd financiën

Ralph Lübke, Hoofd financiën

rluebke@kuhlmannkueche.de

Inkoop


Andreas Thomas, Hoofd inkoop

Andreas Thomas, Hoofd inkoop

athomas@kuhlmannkueche.de

Marketing


Patricia Gil Gutierrez, Marketing/verkoop

Patricia Gil Gutierrez, Marketing/verkoop

pgutierrez@kuhlmannkueche.de

Productie


Hilmar Fröhlich, Technisch management

Hilmar Fröhlich, Technisch management

hfroehlich@kuhlmannkueche.de

Verkoop buitenland


Zina Contracting & Decor Works Est.

Zina Contracting & Decor Works Est.

Saudi-Arabië

Ehab Ammar

e_ammar99@yahoo.com

Phone: +966 (0)135808787

www.holol.co

Kitchenhaus

Kitchenhaus

Australië

Clint Heron

clint@kitchenhaus.com.au

SHEFF German Kitchens Ltd.

SHEFF German Kitchens Ltd.

Israël

Alexander Litvak

sheff.kitchens@gmail.com

AYT Home

AYT Home

Turkije

aylin.kilincer@aythome.com